Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання педагогічної ради — круглий стіл

Spread the love

23 грудня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради-круглого столу. Директор закладу Ольга Завацька підвела підсумки роботи педагогічного колективу у 2022 році. ЇЇ виступ доповнила заступник директора Ганна Кудрик  про проведення виховної роботи.

Ключовим питанням для обговорення на засіданні, згідно порядку денного, було питання «Напрямки та перспективи діяльності навчально-практичних центрів». Завідувач НПЦ сучасних швейних технологій та дизайну Олена Панченко та завідувач НПЦ сучасного перукарського мистецтва «Beauty-студія» Оксана Новікова прозвітували щодо виконання планів роботи центрів в період правового режиму воєнного стану за 2022 рік та планів перспективної діяльності на 2023 рік.

Директор Ольга Завацька та завідувач НПЦ Олена Панченко урочисто вручили сертифікати про вивчення сучасних виробничих технологій педагогічним працівникам закладу, які пройшли стажування з професії «Швачка. Кравець. Закрійник» на базі  НПЦ сучасних швейних технологій та дизайну.

Керівник гуртка Лариса Сидорук презентувала креативну роботу САПР лабораторії, яка є однією із ланок Молодіжного центру моди та творчості НПЦ сучасних швейних технологій та дизайну закладу.

Старший майстер Олена Срібна наголосила щодо змін в Положенні про НПЦ закладу професійної (професійно-технічної) освіти згідно наказу МОН від 13.10.2022 р. № 908.

Методист Віра Поварчук оприлюднила орієнтовний план підвищення кваліфікації педпрацівників на 2023 рік та спрямувала і мотивувала їх обов’язково підвищувати свої професійні та цифрові компетентності, вручивши свідоцтва про підвищення кваліфікації 18 педпрацівникам, які підвищили кваліфікацію за напрямом професії швейного профілю  «Розробка педагогічних інновацій: нові виклики для сучасного фахівця» на базі Української інженерно-педагогічної академії (09.- 17.12.2022).

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »