Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання педагогічної ради

Spread the love

Засідання педагогічної ради відбулось 31 січня 2023 року, на якому підсумували діяльність колективу закладу за І семестр та зосередили увагу на завдання, плани та пропозиції щодо ІІ семестру 2022-2023 навчального року, а також розглянули систему роботи викладачів, які атестуються.

Цей рік був складним для усіх. Випробуванням він став і для нашого колективу, пріоритетним стало підготувати укриття, створити безпечні умови для перебування здобувачів освіти та викладачів, продумати та спланувати освітній процес ефективно.

Приємно звітувати роботу за патріотично налаштованих здобувачів освіти та педагогічних працівників, які активно долучалися до благодійницької роботи, збираючи кошти для ЗСУ – це волонтерські акції «Разом переможемо», «Зігрій солдата», «Смілива гривня» тощо.

Наша країна переживає складні часи на сьогодні. Але поряд з цим відбуваються процеси глобалізації і діджиталізації. Необійшло це стороною і наш заклад. Педагогічні працівники  продемонстрували швидкість, ентузіазм, мотивацію та доступність  при організації освітнього процесу у змішаній формі у період воєнного часу. Своїм особистісним підходом при викладанні інтегрованих предметів «Конструювання» та «Моделювання» поділилась викладач Олена Макарчук.

Віримо! Працюємо! Перемагаємо!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »