Луцький центр професійно-технічної освіти

День цивільного захисту — 2023

Spread the love

28 квітня 2023 року в Луцькому центрі ПТО було проведено День Цивільного захисту.

Основними завданнями проведення Дня ЦЗ було вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок здобувачів освіти та всього колективу закладу щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Начальник штабу ЦЗ  Олена Шендюх ознайомила здобувачів освіти та всіх працівників закладу з порядком виконання заходів та дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Викладач предмету «Охорона праці» Сергій Чеб представив засоби індивідуального захисту та їх практичне застосування, продемонстрував використання вогнегасника і розповів про правила поведінки з ним, показав практичні навички  з надання першої медичної долікарської допомоги при пошкодженнях різних частин тіла людини.  

Проведена через систему оповіщення тренувальна евакуація  з приміщень закладу освіти показала, що всі учасники освітнього процесу обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.

Учнівський та педагогічний колективи закладу  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »