Луцький центр професійно-технічної освіти

Педагогічна рада – аукціон педагогічних ідей

Spread the love

Останній день весни в закладі освіти закінчився аукціоном педагогічних ідей. Відбулось засідання педагогічної ради, де розглядались ефективні наслідки застосування моделі змішаного навчання в освітньому процесі. 

Про роботу творчих лабораторій, методичних комісій над ІІІ етапом єдиної методичної проблеми закладу «Активізація професійної діяльності  здобувачів освіти шляхом впровадження моделі змішаного навчання в освітній процес в 2022-2023 навчальному році” презентувала методист Віра Поварчук.

Присутні ознайомились з напрацюваннями педпрацівників закладу, які забезпечують якість та привабливість професійної освіти.

Робота кожної творчої лабораторії в аукціоні розігрувалась лотом, проте всі лоти залишились непроданими, оскільки перемогла робота в команді, взаєморозуміння та професіоналізм.

 1 лотом аукціону виступила  творча лабораторія під керівництвом Інни Павук «Диференціація впровадження сучасних форм і шляхів психолого-педагогічних методик в освітньому  середовищі», яка розіграла арт-терапевтичний лот — вправу «Настрій сьогодення», під час якого проявилась креативність та творчість педпрацівників.

2 лот – творча лабораторія «Використання онлайн простору для поглиблення професійних компетенцій педагогічних працівників та здобувачів освіти», під керівництвом Сергія Чеба, який провів лот-практичний аспект використання інтерактивної дошки з  розвитком м’яких та твердих (Soft and Hard skills) навичок.

3 лот – творча лабораторія «Моделі змішаного навчання в освітньому процесі», під керівництвом Антоніни Никитюк з лот-вправою «Методичне прання», педпрацівники практично закріпили ІІІ етап єдиної методичної проблеми закладу освіти.

4 лот – творча лабораторія «Дизайн-студія як центр урізноманітнення і адаптації сучасних виробничих технологій в освітній процес», керівник Світлана Кацай з лот-вправою «Створення будиночка майбутнього», куди кожен помістив всі свої педагогічні ідеї, мрії, побажання та сподівання на мирне майбутнє.

Разом до Перемоги!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »