Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання педагогічної ради — зустрічі

Spread the love

30 серпня 2023 року відбулося засідання педагогічної ради — зустрічі.

Директор Луцького центру ПТО Ольга Завацька привітала усіх присутніх з початком нового 2023-2024 навчального року та розповіла про підготовку і особливості організації очного освітнього процесу в закладі. Ольга Завацька наголосила, що в умовах продовження правового режиму воєнного стану всі зусилля колективу були спрямовані на забезпечення безпеки здобувачів освіти, шляхом доукомплектуванням укриттів та наданню якісної освіти, психологічної підтримки та психолого-соціальної допомоги учасникам освітнього процесу.

Заступником з НВЧ Оленою Шендюх було проаналізовано роботу закладу в 2022-2023 н. р. та наголошено на основних завданнях, тенденціях та викликах освітньої діяльності колективу у 2023-2024 н. р.

Заступником з НВР Ганною Кудрик здійснено підсумок профорієнтаційної роботи у 2022-2023 н. р. та основні напрямки і проблеми цієї роботи на наступний рік.Педагогічна рада завершилась голосуванням та затвердженням плану роботи Луцького центру ПТО на 2023 — 2024 навчальний рік.

Дирекція закладу побажала колективу міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, творчих здобутків та Перемог, а також отримувати задоволення від результатів своєї праці! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, щастям, теплом, любов’ю, адже, саме, Ви створюєте незабутні враження в серцях здобувачів освіти і робите великий внесок у Майбутнє нашої України

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »