Луцький центр професійно-технічної освіти

Посвята першокурсників — 2023

Spread the love

14 вересня 2023 року відбулась хвилююча церемонія Посвяти першокурсників на профілях перукарського та фотомистецтва. Учнівську родину поповнило понад 90 осіб, які склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – творити красу, берегти та примножувати кращі традиції закладу, бути гідними почесного звання здобувача освіти Луцького центру ПТО.

З цього дня для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери.

За давнім звичаєм української землі, добру справу розпочали з благословення матері Берегині, порадниці, директора закладу Ольги Завацької, яка привітала молодь зі святом, побажала миру в країні й в кожній родині, щоб гарно навчалися, зростали гідними фахівцями своєї справи.

Піднесена атмосфера панувала під час проголошення «Урочистої обіцянки здобувача закладу», яку проголошували старости груп. Представник учнівського самоврядування Дарія Бляшук вручила першокурсникам символічний «Учнівський квиток». Побажала усім щоб будь-які знання давалися з юною легкістю, щоб шлях до своїх мрій та життєвих цілей, стелився перед кожним червоною доріжкою! Не втрачати молодого завзяття протягом всього свого життя. Великих звершень і запаморочливих перемог усім в майбутньому!

А наступного дня, 15 вересня, у нашій родині відбулось поповнення у галузі легкої промисловості! Адже урочисто присяглись на вірність галузі та України, обравши професії Дизайнера одягу, більше 70 молодих юнок та юнаків.

Склали присягу та гідно представлятимуть та прославлятимуть Україну на різних рівнях.

В цей світлий сонячний день хотілося б нагадати, що легка промисловість є легкою тільки за назвою, а насправді працівники легкої промисловості виконують дуже важку, але необхідну працю. Побажаємо ж вам, щоб ваша праця була якомога легшою, щоб нитки були міцні, як дружба, і тонкі, як проникливість мудреця, щоб тканини були різноманітні, як емоції людини, різнобарвні, як веселка, і неповторні, як сама природа.

Тож, дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, щоб творити гідне майбутнє. Нехай Вам щастить, молоде покоління учнівської громади Луцького центру ПТО!

Ви — наша гордість і надія.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »