Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбувся випуск слухачів, які навчалися за ваучерами Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості за професією «Закрійник»

Spread the love

Навчання є важливою складовою життя будь-якої людини, незалежно від віку. Дорослі люди також мають бажання покращити свої навички та знання, щоб просунутися в кар’єрі, змінити професію або просто навчитися чомусь новому.

Луцький центр ПТО має можливість здійснювати не лише первинну професійну підготовку здобувачів освіти, а й забезпечувати доступність та якість навчання для дорослого населення, розвивати гнучкі форми навчання, підвищувати якість навчання та підтримувати ВПО та соціально вразливі групи. 07 лютого 2024 року в Луцькому центрі ПТО вже вдруге відбувся випуск слухачів, які навчалися за ваучерами Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості за професією «Закрійник».

Навчання проходило за вечірньою формою на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну. Наявність сучасного обладнання та матеріалів дало можливість слухачам здобути якісну, конкурентоспроможну освіту та робітничу кваліфікацію, що допоможе їм реалізувати себе в обраній професії, розкрити переваги при побудові кар’єри та професійного зростання особистості.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »