Луцький центр професійно-технічної освіти

Успішна співпраця між Луцьким центром ПТО, кар’єрним і бізнес-хабом «ВОНА» та підприємствами за підтримки ГО «Міжнародна Фундація розвитку»

Spread the love

Протягом періоду з 5 по 16 лютого 2024 року десять жінок з «ВОНА хаб Луцьк» пройшли курс навчання за професійною компетентністю «Виготовлення натільної білизни», організований в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна Фундація розвитку за сприянням Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Навчання проводилося на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Луцького центру професійно-технічної освіти. Під час курсу учасниці засвоїли процеси розробки конструкції, розкрою та пошиття жіночої нічної сорочки, а також жіночих та дитячих піжам з трикотажних полотен.

Окрім теоретичних та практичних занять, слухачки мали можливість відвідати підприємство ELLEN — pajamas & more, де оглянули виробничі цехи та обладнання, познайомилися з умовами праці та побачили процес пошиття натільної білизни. Компанія надала тканину для практичних занять, а також гарантує працевлаштування всім бажаючим.

Після успішного проходження контролю знань та умінь учасниці отримали відповідні сертифікати.

Співпраця між Луцьким центром ПТО, кар’єрним і бізнес-хабом «ВОНА» та підприємствами за підтримки ГО «Міжнародна Фундація розвитку» є чудовим шансом для жінок не лише отримати нові знання та професію, а й істотно змінити своє життя.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »