Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулось засідання педагогічної ради – аукціону педагогічних ідей

Spread the love

Відбулось засідання педагогічної ради – аукціону педагогічних ідей: ефективні наслідки застосування моделі змішаного навчання в освітньому процесі — про роботу методичних комісій закладу та творчих лабораторій над ІV етапом єдиної методичної проблеми закладу «Активізація професійної діяльності здобувачів освіти шляхом впровадження моделі змішаного навчання в освітній процес» — напрацювання, які забезпечили якість та привабливість професійної освіти.

Віра Поварчук, методист закладу, обгрунтувала результативність роботи над ІV етапом єдиної методичної проблеми закладу і закцентувала увагу на подальшій роботі завершального етапу.

Поділилась бурхливими враженнями Юлія Федосеєва, керівник Дизайн-студії, про перемогу у VII Всеукраїнському конкурсі «Fashion Прорив».

Інна Павук, практичний психолог, розповіла про участь закладу в пілотному проєкті «Створення Цифрових навчальних центрів (SPILNO DLC) та надання послуг з психосоціальної підтримки для дітей та молоді» від ЮНІСЕФ.

І творчим було завершення засідання педагогічної ради, яке організували Віра Поварчук, методист та Інна Павук, практичний психолог, які допомогли кожному створити свою «Квітку-щастя», ще раз підтвердивши вислів «Я не працюю педагогом, я живу педагогом!»

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »