Луцький центр професійно-технічної освіти

Звернення директора

Spread the love

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У жовтні 2017 року Луцький центр професійно – технічної освіти  святкуватиме 50-річний ювілей. За ці роки, творячи свою історію,  навчальний заклад пройшов нелегкий шлях в справі професійної  підготовки робітничих кадрів для сфери побутового обслуговування  населення та розвитку цієї важливої галузі регіону. Тисячі вихованців  закладу складають основу багатьох виробничих колективів цих  підприємств. Наші випускники творили і творять авторитет професій  „першої потреби», примножують славетні традиції цієї важливої ланки.
50 років — це поважна дата, яка свідчить про глибоке коріння, значний     досвід та багаті традиції.
За час свого існування навчальний заклад пережив кілька реформувань.  Але впродовж всіх років незмінним залишається вимога, щодо розвитку  якості робочої сили як ключової умови розвитку людських ресурсів та  профілю підготовки робітничих кадрів, підтримуються чудові традиції, які ми плекаємо і до яких шанобливо ставимось. Це і конкурси професійної майстерності, Дні відкритих дверей в обласному муздрамтеатрі ім. Т.Г. Шевченка, ярмарки професій та виробів, виготовлених силами учнів, презентації педагогічного досвіду з різних напрямків навчально-виробничого процесу, виховної роботи виставки творчих робіт, дидактичного матеріалу тощо.
Головною метою навчального закладу є підготовка конкурентоспроможного, професійно компетентного, мобільного працівника, готового до повсякденної невтомної праці в ім’я кращого життя кожної української сім’ї і родини, творчого мислення, самовдосконалення, із сформованими вміннями та потребою до взаємин з людьми різних національностей і культур світу.
Система навчання в Луцькому центрі професійно-технічної освіти перейшла на шлях інноваційного розвитку, гнучкості, соціального партнерства у підготовці кваліфікованих робітників. Вона має яскраво виражений конструктивний характер, оскільки включає в себе поруч з наданням первинної професійної освіти ще таку навчально-освітню структуру, яка забезпечує підвищення кваліфікації чи здобуття другої професії не тільки для тих хто навчається, а й для населення, як важлива освітянська послуга для осіб, що мають будь-який освітній рівень.
Не обминула наш навчальний заклад і така гостра проблема сьогодення як дитяча інвалідність. З 2002 року розпочато підготовку з професії «кравець» з числа нечуючих дітей. Намагаємося робити все можливе, щоб і ці випускники знайшли своє місце в житті.
Всім вихованцям закладу намагаємося привити думку, що навчатися потрібно впродовж усього життя, постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації, здобувати при необхідності суміжну, інтегровану чи зовсім іншу професію, спеціальність.
Колектив Луцького центру професійно-технічної освіти постійно знаходиться в пошуку та розвитку соціального партнерства, впровадження в навчально-виробничий процес прогресивних ідей професійної педагогіки, яка створює сприятливі умови для самореалізації і самовияву кожного учня.
Приємно згадати минуле, пишаємося сучасними здобутками, мріємо і покладаємо великі надії на майбутнє.