Луцький центр професійно-технічної освіти

Декада виховної роботи в групах №14-19 під гаслом: «Подорож сніжинки»

Spread the love

Керівниками  групи №14, (куратором Інною Демидович, майстрами виробничого навчання Вікторією Вовк та Ольгою Перекорою)  проведено   декаду виховної роботи на тему: «Подорож сніжинки», в рамках якої було  проведено ряд цікавих виховних заходів.

Розпочалось усе з ознайомленням здобувачів освіти  з новинками літератури професійного спрямування, яку підготувала та провела бібліотекар закладу Поварчук К.І.

В рамках декади куратором групи були проведені виховні години на тему: ««Як підготуватись до зустрічі Нового 2020 року: традиції, тренди, кольори», «Як прикрасити оселю на Новий 2020 рік», «Пам’ятка дотримання основних правил безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят». Також на уроці спеціального малювання був проведений майстер-клас з відпрацюванням на тему: «Намалюй свою сніжинку», на якому здобувачі освіти вчились створювати свою сніжинку»  (куратор Демидович І.Р.).

Майстри виробничого навчання також підключилися до проведення цікавих заходів, а саме були проведені майстер-класи на тему: ««Фантазійний манікюр з елементами новорічної тематики» (майстер в/н Перекора О.В),  «Новорічна експрес-зачіска» (Вовк В.С.).

Практичним психологом Інною Павук проведено арт- терапевтичне заняття,  під час якого здобувачі освіти вчилися визначати свої ресурси, які допомагають зробити життя яскравішим і гармонійним.

Під час декади, разом з керівниками,  здійснили пішохідну екскурсію по Луцьку, відвідали головну ялинку м. Луцька таТРЦ «Порт City»- наймасштабніший торгово-розважальний центр Західної України та переглянули  прем’єру фільму «Джуманджі» в кінотеатрі  PREMIER CITY.

Закінчилась декада душевною бесідою за філіжанкою кави.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *