Луцький центр професійно-технічної освіти

Безпека на дорозі — безпека життя!

Spread the love

В рамках реалізації плану проведення тижня безпеки дорожнього руху в Луцькому центрі ПТО триває низка інформативно-пізнавальних заходів, зокрема лекцій, диспутів, бесід тощо. Під час таких заходів гості закладу -представники Управління патрульної поліції у Волинській  області висвітлюють актуальні питання різних галузей права та безпеки дорожнього руху. Зокрема, 24 березня 2021 року здобувачі освіти груп І курсу прослухали лекцію щодо правил поведінки на дорозі та транспорті.

Вихованцям закладу було надано корисну інформацію щодо правомірної поведінки в громадському транспорті, на пішохідному переході, дії в екстремальних та надзвичайних ситуаціях, зміни до правил дорожнього руху, важливості світловідбиваючих елементів на одязі людей, які впливають на їх безпеку.

Учнівська молодь із великим інтересом вислухала представників поліції, відповідала на поставленні запитання та задавала свої, які їх цікавили. Усі присутні отримали в подарунок світловідбиваючі елементи на згадку про проведений захід.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *