Луцький центр професійно-технічної освіти

«Україна надихає – ми створюємо»

Spread the love

21 квітня відбувся фінал V-всеукраїнського конкурсу професійної майстерності ”Прорив легкої промисловості України” організований Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine та Асоціацією швейних училищ України.

Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну Луцького центру ПТО прийняв активну участь в конкурсі представивши на розгляд експертній комісії колекцію “Натхнення Любарта” в номінації “Фентезі” під номером 6.

Тема конкурсу “Fashion візитівка”, де кожен учасник представляв колекцію моделей одягу, Moodboard та Lookbook, які розкривали ідею колекції та знайомили з історико-культурними традиціями регіону.

Призерів нагороджували за такими номінаціями: “Streetstyle”, “Фентезі”, “Етно” та приз глядацьких симпатій.

До складу журі, яке оцінювало роботи учасників конкурсу увійшли експерти з технології та конструювання швейних виробів, дизайнери та фахівці профільних інституцій.

Висловлюємо подяку творчій групі яка приймала активну участь у створенні колекції, майстрам виробничого навчання: Панченко О.В., Пахолюк О.І., Федосеєвій Ю.Є, Панасюк Н.П., Малощицькій Н.А,Кацай С.Є., Горщар О.П., Чиж Є.О., Книш М.П., Новосад Т.П., Демчук І.С., Сидорук Л.В., Молодиченко О.А.,викладачу Фесенко І.М.

Вітаємо переможців та дякуємо організаторам конкурсу за можливість представляти свій регіон та роботи на всю Україну. Особлива подяка голові національного галузевого партнерства в легкій промисловості Україні Голді Виноградській.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *