Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулася декада виховної роботи у групі №4 «Традиції та звичаї українського народу – минуле і сучасне»

Spread the love

У травні  2021 року у Луцькому центрі професійно-технічної освіти керівниками групи №4 (Никитюк А.Й.,Чиж Є.О., Книш М.П.) проведено декаду виховної роботи на тему: «Традиції та звичаї українського народу – минуле і сучасне».

Розпочато декаду з оформлення  виставки  приуроченій всесвітньому дню вишиванки «Краєзнавча світлиця». На виставці представлено творчі роботи здобувачів освіти з професії кравець , вишивальник (майстер виробничого навчання Томорокса О. М.)

Вишиванка завжди була визитівкою українського народу.

День вишиванки –міжнародне свято , покликане зберегти споконвічні традиції українського народу. На продовження тематики було організовано онлайн засідання гімназії «Берегиня» (керівник Козакевич В.І.) спільно з здобувачами освіти гр.№4.

Було підготовлено та проведено семінар на тему «Український народний стрій  регіонів України». Проаналізовано характерні особливості традиційного народного костюму, як джерело творчості в сучасному моделюванні одягу.

Проведено майстер-клас здобувачами освіти гр.№4 « Стібок до стібка  … вишиваю сорочку», де продемонстровано вміння та навички  з професії кравець,знання технологічного процесу обробки вишиванки .

За круглим столом відбулася бесіда з елементами тренінгу  на тему «Україна  Все, що робить нас українцями»,обговорено звичаї та традиціі минулого та сьогодення.

В рамках проведення декади та з нагоди Дня захисту дітей , під керівництвом  психолога Павук І.В. було відвідано дитячий будинок. Здобувачі освіти гр.№4 підготували подарунки своїми руками.

Завершальним днем декади стало проведення виховної години на тему

«Вивчаємо традиції та звичаї українського народу». Наш український народ має багату і оригінальну культуру , надбану численними поколіннями.

Наші традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми та природою,духовну цінність кожної окремої людини. Було підготовлену змістовну інформацію  про звичаї та традиції ,які збереглися до сьогодні .

Українці завжди славилися гостинністю. Кожна родина мала свої секрети приготування страв –пирогів ,вареників…Своїми секретами та вмінням приготувати традиційні страви поділилися здобувачі освіти гр..№4.

Потім всі разом всією учнівською родиною проводили частування.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *