Луцький центр професійно-технічної освіти

Випуск 2021

Spread the love

З 12 по 30 червня 2021 року у закладі  були проведені державні кваліфікаційні атестації здобувачів освіти випускних груп № 5,8,9,12,15,17,20.

В роботі комісії взяли участь роботодавці Надія Нікітюк, приватний підприємець салону краси «Лектуаль»; Вікторія Дручик приватний підприємець салону краси «NOVA», Тетяна Стадницька, керівник авторської перукарської студії «Ваш Цирюльнік», Сергій Дубинка, директор салону «ProFotoЦентрКодак»; Наталія Гунько,  приватний підприємець ательє мод «Guelder» та інші.

За результатами державних кваліфікаційних атестацій, отримали дипломи кваліфікованого робітника 153 особи, з них:  з відзнакою  — 12 осіб.

Всім випускникам на ДКА присвоєно вихідну кваліфікацію.

Творчі здобувачі освіти груп кравецького профілю № 5,17 презентували творчі колекції жіночих та дитячих святкових суконь.

Цілісні образи дитячих та жіночих святкових зачісок, чоловічих стрижок  продемонстрували здобувачі освіти груп № 9,15 з професій перукарського профілю.

Талановиті здобувачі освіти групи № 8 з професії фотограф представили відеоролики для проведення профорієнтаційної роботи в соціальних мережах.

Переглянути профорієнтаційний ролик!!!

Приватний підприємець салону «ProFotoЦентрКодак» Сергій Дубинка  вручив подяки  майстру виробничого навчання Андрію Гаврилюку та викладачу спецпредметів Сергію Гаврилюку за кваліфіковану підготовку кадрів для сфери побуту та деяким здобувачам освіти за творчий підхід до виконання завдань виробничої практики.

Щиро вітаємо випускників 2021 року! Бажаємо успішного працевлаштування, достойної заробітної плати та міцного здоров’я.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Translate »